Boli, łupie, w kręgosłupie

Janusz Kosior rehabilitant, masażysta

Z produktami Forever pracuję od 10 lat, tj. od momentu nawiązania współpracy z firmą. Pierwszym produktem, który zacząłem stosować w swojej praktyce, była Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca. Według mnie Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca jest niezastąpiona - doskonale się wchłania i, co najważniejsze, nie powoduje uczuleń i alergii. Doskonale działa na dolegliwości stawowe, nerwobóle, a także wspomagająco przy zapaleniu nerwu twarzowego i trójdzielnego. Wcześniej stosowałem inne maści, które niestety powodowały uczulenia.

Dzięki stosowaniu w mojej pracy każdorazowo Emulsji Rozgrzewającej mogę się pochwalić bardzo dobrymi rezultatami jeśli chodzi o łagodzenie dolegliwości związanych z kręgosłupem, jak również przy neuralgii międzyżebrowej, rwie barkowej, rwie kulszowej.

Dodatkowo przy dolegliwościach stawowych stosuję Emulsję Rozgrzewającą jako podkład pod Aloe MSM Gel. Dolegliwości stawowo-mięśniowe dają się we znaki dużej części społeczeństwa.

Rehabilitacja i masaże to tylko jedna z form radzenia sobie z tym problemem.

Bardzo ważną rolę odgrywa suplementacja, czyli dostarczanie organizmowi brakujących mu minerałów i innych substancji, niezwykle ważnych z punktu widzenia odżywienia ludzkiej chrząstki.

Przede wszystkim polecam Forever Nature-Min, czyli naturalne minerały, których sam regularnie używam od 4 lat, ze względu na duże obciążenie mięśni kręgosłupa.

Zażywanie Forever Calcium, czyli wapna, jest bardzo istotne w celu złagodzenia bólów kręgosłupa spowodowanych osteoporozą; szczególnie dotyczy to kobiet w okresie przekwitania.

Nie wolno też zapominać o Forever Arctic-Sea, czyli nienasyconych kwasach tłuszczowych omega-3, które wspomagają układ nerwowy, co z kolei wiąże się z lepszym funkcjonowaniem mięśni i stawów.

Dzięki produktom Forever wiemy jak dbać o nasze mięśnie i stawy, chronić i pielęgnować chrząstki, tym samym cieszyć się swobodą i pełnym energii ruchem w każdym wieku.

Kategorie
Tagi
Zapraszamy do kontaktu z nami
Metody płatności

Płatności Przelewy24Płatności Przelewy24

Płatności przelewem

Partnerzy logistyczni

Kurier K-EX  Kurier DPD

Poczta Polska  Transport własny

Kurier FedEx 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl