Nowy produkt: Forever Calcium

Co zrobić aby cieszyć się zdrowiem przez całe życie?
Kluczem jest najobficiej występujący w naszym organizmie składnik mineralny: WAPŃ, który stanowi podstawę Forever Calcium.
Skoro jest to najobficiej występujący w organizmie składnik mineralny, dlaczego potrzeba suplementacji? Prawie 99% wapnia jest zmagazynowane w kościach, dzięki czemu pozostają one silne i zdrowe. Pozostały 1% musi być stale dostarczany krwi i tkankom. Jest on bardzo istotny, a jego źródłem może być albo nasza dieta, albo właśnie nasz kości.
Jeżeli chcemy, aby ilość wapnia niezbędną w kościach pozostała nienaruszona, musimy co dzień spożywać odpowiednią ilość tego minerału. Jednak  większość z nas, pomimo dieta obfitej w pokarmy takie jak nabiał, soja, orzechy  nie przyswaja go. Co więcej, większość spożywanych przez nas pokarmów pozbawiana jest naturalnego wapnia w trakcie nowoczesnych procesów przetwórczych.
Właśnie z tych powodów wapń, tuż obok żelaza, wymieniany jest często jako minerał, którego niedobór jest największy w diecie współczesnych, dorosłych kobiet.
Forever Calcium pomaga Twoim kościom pozostać zdrowymi i silnymi. Forever Calcium to przede wszystkim doskonała bio- przyswajalność i o to głownie chodzi w zjadanych pokarmach.

Liczy się głównie to co przyswoimy a z z Forever Calcium mamy pewność, że wapn dotrze tam gdzie jest potrzebny, 
Produkt ten zawiera nie tylko wapń, ale również tak bardzo ważną dla zdrowia witaminę D stojącą na straży prawidłowej pracy układu nerwowego i prawidłowej pracy serca, oraz magnez – dwa składniki konieczne dla zwiększenia przyswajalności wapnia.

Forever Calcium to prosty i skuteczny sposób na to, byśmy mogli cieszyć się zdrowymi kośćmi i pełnią aktywnego życia!

Kategorie
Tagi
Zapraszamy do kontaktu z nami
Metody płatności

Płatności Przelewy24Płatności Przelewy24

Płatności przelewem

Partnerzy logistyczni

Kurier K-EX  Kurier DPD

Poczta Polska  Transport własny

Kurier FedEx 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl