Boli, łupie, w kręgosłupie

Janusz Kosior rehabilitant, masażysta

Z produktami Forever pracuję od 10 lat, tj. od momentu nawiązania współpracy z firmą. Pierwszym produktem, który zacząłem stosować w swojej praktyce, była Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca. Według mnie Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca jest niezastąpiona - doskonale się wchłania i, co najważniejsze, nie powoduje uczuleń i alergii. Doskonale działa na dolegliwości stawowe, nerwobóle, a także wspomagająco przy zapaleniu nerwu twarzowego i trójdzielnego. Wcześniej stosowałem inne maści, które niestety powodowały uczulenia.

Dzięki stosowaniu w mojej pracy każdorazowo Emulsji Rozgrzewającej mogę się pochwalić bardzo dobrymi rezultatami jeśli chodzi o łagodzenie dolegliwości związanych z kręgosłupem, jak również przy neuralgii międzyżebrowej, rwie barkowej, rwie kulszowej.

Dodatkowo przy dolegliwościach stawowych stosuję Emulsję Rozgrzewającą jako podkład pod Aloe MSM Gel. Dolegliwości stawowo-mięśniowe dają się we znaki dużej części społeczeństwa.

Rehabilitacja i masaże to tylko jedna z form radzenia sobie z tym problemem.

Bardzo ważną rolę odgrywa suplementacja, czyli dostarczanie organizmowi brakujących mu minerałów i innych substancji, niezwykle ważnych z punktu widzenia odżywienia ludzkiej chrząstki.

Przede wszystkim polecam Forever Nature-Min, czyli naturalne minerały, których sam regularnie używam od 4 lat, ze względu na duże obciążenie mięśni kręgosłupa.

Zażywanie Forever Calcium, czyli wapna, jest bardzo istotne w celu złagodzenia bólów kręgosłupa spowodowanych osteoporozą; szczególnie dotyczy to kobiet w okresie przekwitania.

Nie wolno też zapominać o Forever Arctic-Sea, czyli nienasyconych kwasach tłuszczowych omega-3, które wspomagają układ nerwowy, co z kolei wiąże się z lepszym funkcjonowaniem mięśni i stawów.

Dzięki produktom Forever wiemy jak dbać o nasze mięśnie i stawy, chronić i pielęgnować chrząstki, tym samym cieszyć się swobodą i pełnym energii ruchem w każdym wieku.

Nowości
Forever Essential Oil Olejek Miętowy
Forever Essential Oil Olejek Miętowy
119,31 zł
szt.
Forever Essential Oil Olejek Lawendowy
Forever Essential Oil Olejek Lawendowy
161,13 zł
szt.
Forever Essential Oil Olejek Cytrynowy
Forever Essential Oil Olejek Cytrynowy
84,87 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl